Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków

Medycyna pracy Poznań i Medycyna pracy Kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (59% score)

Medycyna pracy Kraków i medycyna pracy Poznań

Medycyna pracy

Szukasz lekarza medycyny pracy?

Medycyna pracy Kraków i medycyna pracy Poznań – w tych dwóch miastach nie będziesz miał problemu z załatwieniem swojej sprawy.
Aby podjąć pracę z umową o pracę potrzebujesz zaświadczenia od lekarza medycyny pracy. Jest to opisane w Kodeksie Pracy w artykule dwieście dwudziestym dziewiątym. Artykuł ten mówi o tym, że pracodawca może dopuścić pracownika do wykonywania obowiązków na określonym stanowisku dopiero wtedy, gdy aplikujący na stanowisko przyniesie mu aktualne orzeczenie lekarskie od lekarza medycyny pracy stwierdzające, iż nie ma on przeciwwskazań do pracy na danym stanowisku. Pracodawca w skierowaniu (które jest niezbędne, aby dostać się do lekarza medycyny pracy) określa warunki pracy na danym stanowisku.
Jednak nie tylko na początku pracy jest potrzebne takie orzeczenie. Poza badaniami wstępnymi są również badania okresowe oraz kontrolne.
Lekarz medycyny pracy, jak każdy lekarz, powinien cały czas poszerzać swoje kwalifikacje i być skierowany ku pacjentowi.

Pozostałe artykuły o zdrowiu i medycynie:

Slowa kluczowe: trioxygen 5, pantomograf Gliwice, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Tanie multiplikatory, Vademecum elektryka SEP, wałki pa66, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie, baront schody, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, internorm okno kf410, orienteering miejski na imprezę integracyjną

About the author /


Related Articles

Starsze wpisy: