Jakie tabletki pomogą?

Jakie tabletki pomogą?
1 vote, 7.00 avg. rating (74% score)

rehabilitacja (4)1. Bóle zębów – zęby najczęściej bolą z powodu stanu zapalnego, jaki się w nich toczy z powodu próchnicy, więc konieczna będzie wizyta w gabinecie stomatologicznym, ale doraźnie można sobie pomóc tabletkami zawierającymi iburofen.
2. Bóle pleców związane są ze zwyrodnieniem jakiegoś odcinka kręgosłupa, przeciążeniem pleców lub uszkodzeniem kręgów. Pomocna tu będzie na pewno rehabilitacja, masaż leczniczy a doraźnie można zażywać różne leki przeciwbólowe.
3. Bóle żołądka najczęściej spowodowane są kłopotami trawiennymi i mogą towarzyszyć im inne objawy gastryczne takie jak na przykład mdłości. Najlepszym lekarstwem jest w takim wypadku napar z mięty i kilkugodzinna przerwa w przyjmowaniu jedzenia. Można także zażyć lek na lesze trawienie na przykład Gastroval, Verdin. W wypadku bólów żołądka nie są wskazane zwykłe leki przeciwbólowe, gdyż mogą dodatkowo podrażnić i tak już obolały żołądek.
4. Bóle mięsni zwykle biorą się z nadmiernego napięcia a więc stresu, ciężkiego wysiłku fizycznego, urazu lub odwodnienia. Z takimi bólami najlepiej radzą sobie niesteroidowe leki przeciwbólowe takie jak Nurofen oraz plastry rozgrzewające na przykład Ketonal Termo.

Pozostałe artykuły o zdrowiu i medycynie:

About the author /


Related Articles

Starsze wpisy: